> Ausgewählte Projekte

Ausgewählte ProjekteNowa oferta prefabrykatów

Wprowadziliśmy do naszej oferty prefabrykowane elementy na domy szkieletowe oraz domy z bali. Budynki wykonujemy w oparciu o dostarczony projekt. Otrzymują Państwo kompletny budynek, przygotowany do montażu.

Mehr

Kongresu Budownictwa Drewnianego

Ciągłe doskonalenie technologii jest sprawą priorytetową dla firmy Stollux Sp. z o.o. Aby sprostać wymaganiom inwestorów oraz być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi budownictwa domów drewnianych, aktywnie uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach i kongresach.

Mehr

Targi krajowe

Inwestorzy, którzy odwiedzali organizowane w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa – Budma, mogli zapoznać się z naszą bogatą ofertą.

Mehr

Targi międzynarodowe

Prezentowaliśmy swój dorobek i potencjał na arenie międzynarodowej – byliśmy uczestnikami tragów organizowanych w Pradze i Brnie, gdzie nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przeprowadziliśmy wiele rozmów i nawiązaliśmy liczne kontakty z przedsiębiorcami i inwestorami z niemal całej Europy.

Mehr

Nowe biuro obsługi klienta

Firma Stollux, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, otworzyła nowe biuro obsługi klienta dla zainteresowanych budową domów drewnianych. Biuro mieści się przy drodze nr 941, na trasie Skoczów – Ustroń. W tymże biurze mogą państwo za... Mehr

<< poprzednia | | następna >>