> Ausgewählte Projekte

Ausgewählte Projekte



Kontakt

Siedziba firmy

ul. Burschego 3

43-100 Tychy

Prezes: Jacek Sochański

tel: 537 180 251

prezes@stollux.com

 

Biuro Obsługi Klienta Ustroń:

43-450 Ustroń,                                                                                              

ul. Katowicka 142

Telefon: 33/ 854-25-40

Fax: 33/ 854-25-40

Mail: biuro@stollux.com

 

Doradca Klienta

iwona@stollux.com

Tel. 533 321 801

 

Doradca Klienta

krzysztof@stollux.com

Tel. 533 321 802

 

                                                   

Biuro Obsługi Klienta Chrzanów:  

32-500 Chrzanów,                                                                                           

ul. Borowcowa 13

Telefon: 602610101

Mail: gloria_sc@onet.eu

 

 

 

 

Serwis domów:

Mail: serwis@stollux.com

   

Transport:

transport@stollux.com

Tel. 533 321 807

   


Księgowość - sprzedaż:

ksiegowosc@stollux.com

Tel. 533 321 806

   


Księgowość – płatności:

finanse@stollux.com

   


Kadry:

kadry@stollux.com

kom. 533 321 803

   


Magazyn:

magazyn@stollux.com

tel: 533 321 811

   


Promocja:

marketing@stollux.com

tel: 33/ 854 25 40

tel: 533 321 814

 

Imię i nazwisko:
Nr telefonu:
E-mail:
Haben Sie Ihr eigenes Design, senden Sie uns bitte einen Link